Skocz do zawartości
ni3po

Prośby o skrypty

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc. Szukam skryptu na rejestracje (w 100 % działającą) oraz system score. Rejestracji szukam takiej, aby zapisywała score, kase, zabójstwa, zgony i takie podstawowe rzeczy oraz żeby była w GUI. Powiedzcie mi też gdzie te konta stworzone podczas rejki mają się zapisywać. (pewnie w scriptfiles, jeśli tak o jakiej nazwie folder stworzyc?). Widziałem kiedyś taki system respektu, że za zabójstwo dodawał 3 pkt, za samobójstwo -2, a za deda -1. Proszę o podobny system score, najlepiej w textdraw pod kasą, że pisze RESPEKT: (ilość). Kiedyś taki znalazłem ale nie wiem czy nie został usunięty. Skoro już piszę, żeby nie zaśmiecać następnych tematów poproszę jeszcze o CMD /cars, pokazuje się GUI ze wszystkimi autami (podzielone na grupy) oraz komende /cmd. Dajcie mi tam miejsce do wpisania moich komend bo za chja nie moge jej stworzyć. To tyle, z góry dzięki. Postawie jakiesś tam lajki czy coś :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szukam skrypty na system gangów najlepiej cmd:

/gangcreate

/ganginvite 

/gsetlider

/gsetlider2

/gsetvlider

i żeby było 

/gsethome że ustawia spawn gangu.

jest podobne na serwerze GamePartyPolska

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prosze o jakis skrypt na bankomat, zakłądanie konta oraz po zakłądaniu konta podchodzimy w pickup   wpisujemy /bankomat to jest takie : plrzelej  Wypłać  Wpłać Stan Konta  z góry dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam!

Potrzebuję tablicy z... wylgaryzmami :)

Powiedzmy coś w ten design:

Spoiler ze względu na nieprzyzwoite słowa

:)

ps20nkpmewbh.png

Chicałbym, żeby było ich jak najwięcej tylko się da.

Jeśli ktoś takową tablicę posiada to serdecznie poproszę.

Pozdrawiam! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poszukuję  skryptu lub kogoś kto mi go napiszę :D Oczywiście zaoferuje coś za pomoc :D

Chodzi o skrypt do eventów. Np. Wpisuję /eventmarker i wyskakuje okienko Gui a w nim. 

Spawn 1.

Spawn 2.

Skin 1.

Skin 2.

Bronie 1.

Bronie 2.

Bronie 3.

Bronie 4.

Bronie 5.

AntyTeamKill

Bronie Ciężkie takie jak Bazooka czy minigun.

Wyczyść.

StartujEvent.

Ze spawnami chodzi o to że: Gdy klikne na Spawn pierwszy zapisuje się pozycja na której stoje z drugim tak samo

Ze skinami chodzi o to że: Gdy klikne na  pierwszy  wyskakuje okienko w którym trzea wpisać id skina z drugim tak samo.

Z broniami chodzi o to że: Gdy klikne na pierwsze bronie wyskakuje okno z wpisaniem id broni reszta tak samo.

AntyTeamKill: sama nazwa mówi. Że osoby w tej samej drużynie nie mogą się zabijać.

Bronie ciężkie: Już jest wyżej.

Startuj ev: wiadomo

Będę wdzięczny za danie takiego skryptu albo zrobienie. Jeśli zechcielibyście mi pomóc lub ze mną współpracować nad moim serverem zapraszam gg:31973533. Prosze o szybką odpowiedź. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam!

Potrzebuję tablicy z... wylgaryzmami :)

Powiedzmy coś w ten design:

Spoiler ze względu na nieprzyzwoite słowa

:)

ps20nkpmewbh.png

Chicałbym, żeby było ich jak najwięcej tylko się da.

Jeśli ktoś takową tablicę posiada to serdecznie poproszę.

Pozdrawiam! :)

new censore_[][32] = {
	"chuj", "chuja", "chujach", "chujami", "chuje", "chujem", "chujom", "chujowa", "chujową", "chujowe", "chujowego",
	"chujowej", "chujowemu", "chujowi", "chujowo", "chujowy", "chujowych", "chujowym", "chujowymi", "chujów", "cip",
	"cipa", "cipach", "cipami", "cipą", "cipę", "cipie", "cipom", "cipy", "dojeb", "dojebać", "dojebali", "dojebaliby",
	"dojebalibyście", "dojebalibyśmy", "dojebaliście", "dojebaliśmy", "dojebał", "dojebała", "dojebałaby", "dojebałabym",
	"dojebałabyś", "dojebałam", "dojebałaś", "dojebałby", "dojebałbym", "dojebałbyś", "dojebałem", "dojebałeś", "dojebało",
	"dojebałoby", "dojebały", "dojebałyby", "dojebałybyście", "dojebałybyśmy", "dojebałyście", "dojebałyśmy", "dojebano", "dojebanoby",
	"dojebawszy", "dojebcie", "dojebią", "dojebie", "dojebiecie", "dojebiemy", "dojebiesz", "dojebię", "dojebmy", "dopierdol", "dopierdolą",
	"dopierdolcie", "dopierdolę", "dopierdoli", "dopierdolicie", "dopierdolić", "dopierdolili", "dopierdoliliby", "dopierdolilibyście",
	"dopierdolilibyśmy", "dopierdoliliście", "dopierdoliliśmy", "dopierdolił", "dopierdoliła", "dopierdoliłaby", "dopierdoliłabym", "dopierdoliłabyś", "dopierdoliłam", "dopierdoliłaś", "dopierdoliłby", "dopierdoliłbym",
	"dopierdoliłbyś", "dopierdoliłem", "dopierdoliłeś", "dopierdoliło", "dopierdoliłoby", "dopierdoliły", "dopierdoliłyby", "dopierdoliłybyście", "dopierdoliłybyśmy", "dopierdoliłyście", "dopierdoliłyśmy",
	"dopierdolimy", "dopierdolisz", "dopierdoliwszy", "dopierdolmy", "dopierdolono", "dup", "dupa", "dupach", "dupami", "dupą", "dupę", "dupie", "dupom", "dupy", "fuck", "fucker", "jebana", "jebaną", "jebane",
	"jebanego", "jebanej", "jebanemu", "jebani", "jebaniec", "jebany", "jebanych", "jebanym", "jebanymi", "jebańca", "jebańcach", "jebańcami", "jebańcem", "jebańcom", "jebańców", "jebańcu", "jebańcy", "jebnięci",
	"jebnięta", "jebniętą", "jebnięte", "jebniętego", "jebniętej", "jebniętemu", "jebnięty", "jebniętych", "jebniętym", "jebniętymi", "kurestwa", "kurestwachchuj", "chuja", "chujach", "chujami", "chuje", "chujem",
	"chujom", "chujowa", "chujową", "chujowe", "chujowego", "chujowej", "chujowemu", "chujowi", "chujowo", "chujowy", "chujowych", "chujowym", "chujowymi", "chujów", "cip", "cipa", "cipach", "cipami", "cipą", "cipę",
	"cipie", "cipom", "cipy", "dojeb", "dojebać", "dojebali", "dojebaliby", "dojebalibyście", "dojebalibyśmy", "dojebaliście", "dojebaliśmy", "dojebał", "dojebała", "dojebałaby", "dojebałabym", "dojebałabyś",
	"dojebałam", "dojebałaś", "dojebałby", "dojebałbym", "dojebałbyś", "dojebałem", "dojebałeś", "dojebało", "dojebałoby", "dojebały", "dojebałyby", "dojebałybyście", "dojebałybyśmy", "dojebałyście", "dojebałyśmy",
	"dojebano", "dojebanoby", "dojebawszy", "dojebcie", "dojebią", "dojebie", "dojebiecie", "dojebiemy", "dojebiesz", "dojebię", "dojebmy", "dopierdol", "dopierdolą", "dopierdolcie", "dopierdolę", "dopierdoli",
	"dopierdolicie", "dopierdolić", "dopierdolili", "dopierdoliliby", "dopierdolilibyście", "dopierdolilibyśmy", "dopierdoliliście", "dopierdoliliśmy", "dopierdolił", "dopierdoliła", "dopierdoliłaby", "dopierdoliłabym",
	"dopierdoliłabyś", "dopierdoliłam", "dopierdoliłaś", "dopierdoliłby", "dopierdoliłbym", "dopierdoliłbyś", "dopierdoliłem", "dopierdoliłeś", "dopierdoliło", "dopierdoliłoby", "dopierdoliły", "dopierdoliłyby",
	"dopierdoliłybyście", "dopierdoliłybyśmy", "dopierdoliłyście", "dopierdoliłyśmy", "dopierdolimy", "dopierdolisz", "dopierdoliwszy", "dopierdolmy", "dopierdolono", "dup", "dupa", "dupach", "dupami", "dupą", "dupę",
	"dupie", "dupom", "dupy", "fuck", "fucker", "jebana", "jebaną", "jebane", "jebanego", "jebanej", "jebanemu", "jebani", "jebaniec", "jebany", "jebanych", "jebanym", "jebanymi", "jebańca", "jebańcach", "jebańcami",
	"jebańcem", "jebańcom", "jebańców", "jebańcu", "jebańcy", "jebnięci", "jebnięta", "jebniętą", "jebnięte", "jebniętego", "jebniętej", "jebniętemu", "jebnięty", "jebniętych", "jebniętym", "jebniętymi", "kurestwa", "kutas", "jebać",
	"kurestwach", "kurestwami", "kurestwem", "kurestwie", "kurestwo", "kurestwom", "kurestwu", "kurew", "kurewscy", "kurewska", "kurewską", "kurewski", "kurewskich", "kurewskie", "kurewskiego", "kurewskiej", "kurva",
	"kurewskiemu", "kurewskim", "kurewskimi", "kurewsko", "kurewstwa", "kurewstwem", "kurewstwie", "kurewstwo", "kurewstwu", "kurwa", "kurwach", "kurwami", "kurwą", "kurwę", "kurwie", "kurwiszon", "kurwiszona",
	"kurwiszonach", "kurwiszonami", "kurwiszonem", "kurwiszonie", "kurwiszonom", "kurwiszonowi", "kurwiszonów", "kurwiszony", "kurwom", "kurwy", "matkojebca", "matkojebcach", "matkojebcami", "matkojebcą", "matkojebcę",
	"matkojebcom", "matkojebców", "matkojebcy", "ochujać", "ochujali", "ochujaliście", "ochujaliśmy", "ochujał", "ochujała", "ochujałam", "ochujałaś", "ochujałem", "ochujałeś", "ochujało", "ochujały", "ochujałyście",
	"ochujałyśmy", "odpierdol", "odpierdolą", "odpierdolcie", "odpierdolę", "odpierdoli", "odpierdolicie", "odpierdolić", "odpierdolili", "odpierdoliliby", "odpierdolilibyście", "odpierdolilibyśmy", "odpierdoliliście",
	"odpierdoliliśmy", "odpierdolił", "odpierdoliła", "odpierdoliłaby", "odpierdoliłabym", "odpierdoliłabyś", "odpierdoliłam", "odpierdoliłaś", "odpierdoliłby", "odpierdoliłbym", "odpierdoliłbyś", "odpierdoliłem",
	"odpierdoliłeś", "odpierdoliło", "odpierdoliłoby", "odpierdoliły", "odpierdoliłyby", "odpierdoliłybyście", "odpierdoliłybyśmy", "odpierdoliłyście", "odpierdoliłyśmy", "odpierdolimy", "odpierdolisz",
	"odpierdoliwszy", "odpierdolmy", "odpierdolono", "pierdol", "pierdolą", "pierdoląca", "pierdolącą", "pierdolące", "pierdolącego", "pierdolącej", "pierdolącemu", "pierdolący", "pierdolących", "pierdolącym",
	"pierdolącymi", "pierdolcie", "pierdoleni", "pierdolę", "pierdoli", "pierdolicie", "pierdolić", "pierdolili", "pierdoliliby", "pierdoliliście", "pierdoliliśmy", "pierdolił", "pierdoliła", "pierdoliłam",
	"pierdoliłaś", "pierdoliłby", "pierdoliłem", "pierdoliłeś", "pierdoliło", "pierdoliły", "pierdoliłyście", "pierdoliłyśmy", "pierdolimy", "pierdolisz", "pierdolmy", "pierdolona", "pierdoloną", "pierdolone",
	"pierdolonego", "pierdolonej", "pierdolonemu", "pierdolony", "pierdolonych", "pierdolonym", "pierdolonymi", "pizd", "pizda", "pizdach", "pizdami", "pizdą", "pizdę", "pizdom", "pizdy", "pizdzie", "piździe",
	"piździelca", "piździelcach", "piździelcami", "piździelcem", "piździelcom", "piździelcowi", "piździelców", "piździelcu", "piździelcy", "piździelec", "podjeb", "podjebać", "podjebali", "podjebaliby",
	"podjebalibyście", "podjebalibyśmy", "podjebaliście", "podjebaliśmy", "podjebał", "podjebała", "podjebałaby", "podjebałabym", "podjebałabyś", "podjebałam", "podjebałaś", "podjebałby", "podjebałbym", "podjebałbyś",
	"podjebałem", "podjebałeś", "podjebało", "podjebałoby", "podjebały", "podjebałyby", "podjebałybyście", "podjebałybyśmy", "podjebałyście", "podjebałyśmy", "podjebano", "podjebawszy", "podjebcie", "podjebią",
	"podjebie", "podjebiecie", "podjebiemy", "podjebiesz", "podjebię", "podjebmy", "podpierdala", "podpierdalacie", "podpierdalać", "podpierdalaj", "podpierdalają", "podpierdalając", "podpierdalajcie", "podpierdalajmy",
	"podpierdalali", "podpierdalaliby", "podpierdalalibyście", "podpierdalalibyśmy", "podpierdalaliście", "podpierdalaliśmy", "podpierdalał", "podpierdalała", "podpierdalałaby", "podpierdalałabym", "podpierdalałabyś",
	"Słowo", "podpierdalałam", "podpierdalałaś", "podpierdalałby", "podpierdalałbym", "podpierdalałbyś", "podpierdalałem", "podpierdalałeś", "podpierdalało", "podpierdalałoby", "podpierdalały", "podpierdalałyby",
	"podpierdalałybyście", "podpierdalałybyśmy", "podpierdalałyście", "podpierdalałyśmy", "podpierdalam", "podpierdalamy", "podpierdalano", "podpierdalasz", "podpierdol", "podpierdolą", "podpierdolcie", "podpierdolę",
	"podpierdoli", "podpierdolicie", "pojeb", "pojeba", "pojebach", "pojebami", "pojebana", "pojebaną", "pojebane", "pojebanego", "pojebanej", "pojebanemu", "pojebani", "pojebaniec", "pojebany", "pojebanych",
	"pojebanym", "pojebanymi", "pojebańca", "rozjebać", "rozjebali", "rozjebaliby", "rozjebalibyście", "rozjebalibyśmy", "rozjebaliście", "rozjebaliśmy", "rozjebał", "rozjebała", "rozjebałaby", "rozjebałabym",
	"rozjebałabyś", "rozjebałam", "rozjebałaś", "rozjebałby", "rozjebałbym", "rozjebałbyś", "rozjebałem", "rozjebałeś", "rozjebało", "rozjebałoby", "rozjebały", "rozjebałyby", "rozjebałybyście", "rozjebałybyśmy",
	"rozjebałyście", "rozjebałyśmy", "rozjebana", "rozjebaną", "rozjebane", "rozjebanego", "rozjebanej", "rozjebanemu", "rozjebani", "rozjebania", "rozjebanie", "skurwiel", "skurwiela", "skurwielach", "skurwielami",
	"skurwiele", "skurwielem", "skurwieli", "skurwielom", "skurwielowi", "skurwielu", "skurwysyn", "skurwysyna", "skurwysynach", "skurwysynami", "skurwysynem", "skurwysynie", "skurwysynom", "skurwysynowi",
	"skurwysynów", "skurwysynu", "skurwysyńscy", "skurwysyńska", "skurwysyńską", "skurwysyński", "skurwysyńskich", "skurwysyńskie", "skurwysyńskiego", "skurwysyńskiej", "skurwysyńskiemu", "skurwysyńskim",
	"skurwysyńskimi", "skurwysyństw", "skurwysyństwa", "skurwysyństwach", "skurwysyństwami", "spierdala", "spierdalacie", "spierdalać", "spierdalaj", "spierdalajcie", "spierdalajmy", "spierdalał", "spierdalała",
	"spierdalałam", "spierdalałaś", "spierdalałem", "spierdalałeś", "spierdalało", "spierdalały", "spierdalałyście", "spierdalałyśmy", "spierdalamy", "spierdalasz", "spierdol", "spierdolą", "spierdolcie", "spierdolę",
	"spierdoli", "spierdolicie", "spierdolić", "spierdolili", "spierdoliliście", "spierdoliliśmy", "spierdolił", "spierdoliła", "spierdoliłam", "spierdoliłaś", "spierdoliłem", "spierdoliłeś", "spierdoliło",
	"spierdoliły", "spierdoliłyście", "spierdoliłyśmy", "spierdolimy", "spierdolisz", "spierdolmy", "spierdolono", "wjebać", "wjebali", "wjebaliby", "wjebalibyście", "wjebalibyśmy", "wjebaliście", "wjebaliśmy",
	"wjebał", "wjebała", "wjebałaby", "wjebałabym", "wjebałabyś", "wjebałam", "wjebałaś", "wjebałby", "wjebałbym", "wjebałbyś", "wjebałem", "wjebałeś", "wjebało", "wjebałoby", "wjebały", "wjebałyby", "wjebałybyście",
	"wjebałybyśmy", "wjebałyście", "wjebałyśmy", "wjebano", "wkurwi", "wkurwia", "wkurwiacie", "wkurwiać", "wkurwiaj", "wkurwiają", "wkurwiając", "wkurwiająca", "wkurwiającą", "wkurwiające", "wkurwiającego",
	"wkurwiającej", "wkurwiającemu", "wkurwiający", "wkurwiających", "wkurwiającym", "wkurwiającymi", "wkurwiajcie", "wkurwią", "wkurwicie", "wkurwić", "wkurwię", "wkurwili", "wkurwiliby", "wkurwilibyście",
	"wkurwilibyśmy", "wkurwiliście", "wkurwiliśmy", "wkurwił", "wkurwiła", "wkurwiłaby", "wkurwiłabym", "wkurwiłabyś", "wkurwiłam", "wkurwiłaś", "wkurwiłby", "wkurwiłbym", "wkurwiłbyś", "wkurwiłem", "wkurwiłeś",
	"wkurwiło", "wkurwiłoby", "wkurwiły", "wkurwiłybyście", "wkurwiłybyśmy", "wkurwiłyście", "wkurwiłyśmy", "wkurwimy", "wkurwiono", "wkurwisz", "wyjebać", "wyjebali", "wyjebaliście", "wyjebaliśmy", "wyjebał",
	"wyjebała", "wyjebałaby", "wyjebałabym", "wyjebałabyś", "wyjebałam", "wyjebałaś", "wyjebałby", "wyjebałbym", "wyjebałbyś", "wyjebałem", "wyjebałeś", "wyjebało", "wyjebałoby", "wyjebały", "wyjebałyby",
	"wyjebałyście", "wyjebałyśmy", "wyjebano", "wyjebcie", "wyjebią", "wyjebie", "wyjebiecie", "wyjebiemy", "wyjebiesz", "wyjebię", "wyjebmy", "wypierdala", "wypierdalacie", "wypierdalać", "wypierdalaj", "wypierdalają",
	"wypierdalając", "wypierdalajcie", "wypierdalajmy", "wypierdalali", "wypierdalaliście", "wypierdalaliśmy", "wypierdalał", "wypierdalała", "wypierdalałaby", "wypierdalałam", "wypierdalałaś", "wypierdalałby",
	"wypierdalałem", "wypierdalałeś", "wypierdalało", "wypierdalały", "wypierdalałyście", "wypierdalałyśmy", "wypierdalam", "wypierdalamy", "wypierdalano", "wypierdalasz", "wypierdol", "wypierdolą", "wypierdolcie",
	"wypierdolę", "wypierdoli", "wypierdolicie", "wypierdolić", "wypierdolili", "wypierdoliliby", "wypierdolilibyście", "wypierdolilibyśmy", "wypierdoliliście", "wypierdoliliśmy", "wypierdolił", "wypierdoliła",
	"wypierdoliłaby", "wypierdoliłabym", "wypierdoliłabyś", "wypierdoliłam", "wypierdoliłaś", "wypierdoliłby", "wypierdoliłbym", "wypierdoliłbyś", "wypierdoliłem", "wypierdoliłeś", "wypierdoliło", "wypierdoliłoby",
	"wypierdoliły", "zajeb", "zajebać", "zajebali", "zajebaliby", "zajebalibyście", "zajebalibyśmy", "zajebaliście", "zajebaliśmy", "zajebał", "zajebała", "zajebałaby", "zajebałabym", "zajebałam", "zajebałaś",
	"zajebałąbyś", "zajebałby", "zajebałbym", "zajebałbyś", "zajebałem", "zajebałeś", "zajebało", "zajebałoby", "zajebały", "zajebałyby", "zajebałybyście", "zajebałybyśmy", "zajebałyście", "zajebałyśmy", "zajebano",
	"zajebawszy", "zajebcie", "zajebią", "zajebie", "zajebiecie", "zajebiemy", "zajebiesz", "zajebię", "dziwka", "dziwki", "huj", "huje", "hujowi"
};
// A copyrightsy dla mnie za stworzenie tej tablicy (AntyBluzg) i zmianę nazwy to kaj są? :< Edytowane przez Shiny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poszukuję  skryptu lub kogoś kto mi go napiszę  :D Oczywiście zaoferuje coś za pomoc  :D

Chodzi o skrypt do eventów. Np. Wpisuję /eventmarker i wyskakuje okienko Gui a w nim. 

Spawn 1.

Spawn 2.

Skin 1.

Skin 2.

Bronie 1.

Bronie 2.

Bronie 3.

Bronie 4.

Bronie 5.

AntyTeamKill

Bronie Ciężkie takie jak Bazooka czy minigun.

Wyczyść.

StartujEvent.

Ze spawnami chodzi o to że: Gdy klikne na Spawn pierwszy zapisuje się pozycja na której stoje z drugim tak samo

Ze skinami chodzi o to że: Gdy klikne na  pierwszy  wyskakuje okienko w którym trzea wpisać id skina z drugim tak samo.

Z broniami chodzi o to że: Gdy klikne na pierwsze bronie wyskakuje okno z wpisaniem id broni reszta tak samo.

AntyTeamKill: sama nazwa mówi. Że osoby w tej samej drużynie nie mogą się zabijać.

Bronie ciężkie: Już jest wyżej.

Startuj ev: wiadomo

Będę wdzięczny za danie takiego skryptu albo zrobienie. Jeśli zechcielibyście mi pomóc lub ze mną współpracować nad moim serverem zapraszam gg:31973533. Prosze o szybką odpowiedź.  ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. 
Proszę dajcie linki na skrypty :

domki z komendami /stworzdom [Kwota]  /usundom
jakąś fajną wybierałke Skinów
I jescze jedną rzecz Pewnie będziecie sie smiać ale nie umiem programować :C Po prawej stronie Kto kogo zabił i czym takie coś http://c.wrzuta.pl/wi11703/4075c8ad001bc2d9475b2157/samp_-_gta

I jescze jedno prosze wszystko w amx :D

Edytowane przez Haju

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tutaj masz to o domkach

http://pawno.pl/index.php?/topic/6655-dynamiczny-system-domów-by-quis-pwn/?p=57605

[...] Po lewej stronie Kto kogo zabił [...]

Po prawej ;D

(W załączniku)

smiercInfo.amx

smiercInfo.pwn

Edytowane przez Drakon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

System domów polecam ten, pamiętaj, że skrypt musi być pierwszy w server.cfg - fliterscripts

http://pawno.pl/index.php?/topic/6655-dynamiczny-system-dom%C3%B3w-by-quis-pwn/

Wybierałka, może to:

http://www.gtao.pl/inne-wybor-skinow-0-299-w-textdraw-odrodzenie-kamera-vt86741.htm

I ostatnie:

http://wiki.sa-mp.com/wiki/SendDeathMessage

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do tej wybierałki daj bezpośredniego linka albo w załączniku bo nie chce mnie zarejestrować na tej stronie 
Domki mi nie działają :c A domki są na SA-MP v0,3z ?

Mój log :P

SA-MP Dedicated Server
----------------------
v0.3z, (C)2005-2014 SA-MP Team

[12:43:44] 
[12:43:44] Server Plugins
[12:43:44] --------------
[12:43:44]  Loaded 0 plugins.

[12:43:44] Filterscripts
[12:43:44] ---------------
[12:43:44]   Loading filterscript 'quis_houses2.amx'...
[12:43:44]   Loading filterscript 'gl_actions.amx'...
[12:43:44]   Loading filterscript 'gl_realtime.amx'...
[12:43:44]   Loading filterscript 'gl_property.amx'...
-----------------------------------
[12:43:44] Grand Larceny Property Filterscript		
[12:43:44] -----------------------------------

[12:43:44]   Loading filterscript 'gl_mapicon.amx'...
[12:43:44]   Loading filterscript 'ls_mall.amx'...
[12:43:44]   Loading filterscript 'ls_elevator.amx'...
[12:43:44]   Loading filterscript 'attachments.amx'...
[12:43:44]   Loading filterscript 'skinchanger.amx'...
--Admin Player Skin Changer Loaded

[12:43:44]   Loading filterscript 'vspawner.amx'...
--Admin Vehicle Spawner Loaded

[12:43:44]   Loading filterscript 'pm.amx'...
[12:43:44]   Loading filterscript 'AS.amx'...
 # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #
[12:43:44] #                                            #
[12:43:44] #            ________    _______             #
[12:43:44] #           |   __   |  |   ____|            #
[12:43:44] #           |  |  |  |  |  |____             #
[12:43:44] #           |  |__|  |  |____   |            #
[12:43:44] #           |   __   |   ____|  |            #
[12:43:44] #           |__|  |__|  |_______|            #
[12:43:44] #         Admin Script v3.0  By DmX          #
[12:43:44]  # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #

[12:43:44]   Loading filterscript 'SpawnCar.amx'...
[12:43:44] * CarDialogSpawn 0.1b by Icy *
[12:43:44] * Sciagniete z www.Pawno.PL  *
[12:43:44]   Loading filterscript 'loas.amx'...
[12:43:44]   Loading filterscript 'praca.amx'...
[12:43:44]   Unable to load filterscript 'praca.amx'.
[12:43:44]   Loading filterscript 'rangi.amx'...
[12:43:44]   Loading filterscript 'us.amx'...
[12:43:44]   Loading filterscript 'WG.amx'...
[12:43:44]   Unable to load filterscript 'WG.amx'.
[12:43:44]   Loading filterscript 'Chowany.amx'...
[12:43:44]   Unable to load filterscript 'Chowany.amx'.
[12:43:44]   Loading filterscript 'ss.amx'...
[12:43:44]   Unable to load filterscript 'ss.amx'.
[12:43:44]   Loading filterscript 'zabawy.amx'...
[12:43:44]   Unable to load filterscript 'zabawy.amx'.
[12:43:44]   Loading filterscript 'smiercInfo.amx'...
[12:43:44]   Unable to load filterscript 'smiercInfo.amx'.
[12:43:44]   Loaded 16 filterscripts.

----------------------------------
[12:43:44]  *Polski Serwer Drift/DM*
[12:43:44] ----------------------------------

[12:43:44] Number of vehicle models: 89
[12:44:16] Incoming connection: 192.168.0.104:59537
[12:44:17] [join] Szymek has joined the server (0:192.168.0.104)
[12:44:37] [death] Szymek died 54
[12:44:48] [death] Szymek died 54
[12:44:54] [death] Szymek died 255
[12:45:01] [death] Szymek died 255
[12:45:12] [death] Szymek died 54
[12:45:15] [part] Szymek has left the server (0:1)

Powiedzcie o co chodzi

Pliss  :banan_dance:

Edytowane przez Haju

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

CMD:tp(playerid, params[])
{
if(!IsPlayerAdmin(playerid)) return 1;
if(sscanf(params, "dd", player, toplayer))
return SendClientMessage(playerid, -1, "Użyj: /tp <gracz> <do gracza>");

new Float: toPos[3];
GetPlayerPos(toplayer, toPos[0], toPos[1], toPos[2]);
SetPlayerPos(player, toPos[0], toPos[1], toPos[2]);
new pstate = GetPlayerState(player);
if(pstate == PLAYER_STATE_DRIVER)
{
new vid = GetPlayerVehicleID(player);
SetVehiclePos(vid, toPos[0], toPos[1], toPos[2]);
PutPlayerInVehicle(player, vid, 0);
new vtrailer = GetVehicleTrailer(vid);
if(GetVehicleTrailer(vid))
{
AttachTrailerToVehicle(vtrailer, vid);
}
}
return 1;
}

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szukam skryptu na serwer Truck /sklep w pwn do przeróbki 

Oraz /taryfikator też do przeróbki w pwn

Edytowane przez dandyx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.