Skocz do zawartości
ni3po

Prośby o skrypty

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zrobić taki system wytłumaczę o co chodzi:

Jestem w gangu w kolorze zielonym i jestem na terenie niebieskich gangów i zabijam gracza, który jest w gangu niebieskim i wojenka zaczęła i jak wygram to automatycznie zmienia kolor terenu na zielony. Taki system na przejmowanie terenu jakiegoś gangu bez zmieniania na skrypcie tylko takie walki o teren i kolor się zmienia automatycznie. Potrzebuje ten skrypt bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam prosił bym o skrypt w którym z pojazdu dało się strzelać pociskami, coś w stylu rpg czy pociski z hydry, a pocisk wystrzelony leciał zależności  od położenia auta. Mam nadzieje że ktoś się znajdzie :D  

Pozdrawia NISMO

Edytowane przez [PiS]NiSSmO
poprawa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
O 1.06.2016 o 22:08, [PiS]NiSSmO napisał:

Witam prosił bym o skrypt w którym z pojazdu dało się strzelać pociskami, coś w stylu rpg czy pociski z hydry, a pocisk wystrzelony leciał zależności  od położenia auta. Mam nadzieje że ktoś się znajdzie :D  

Pozdrawia NISMO

Napisałem taki system specjalnie dla ciebie.
Na czym polega skrypt?

Gracz znajdujący się w pojeździe po wpisaniu /rakieta aktywuje rakiety dzięki którym będzie mógł strzelać za pomocą Lewym Przyciskiem Myszy (KEY_FIRE)
pocisk po pewnym czasie eksploduje :)

DOWNLOAD:
http://www18.zippyshare.com/d/HVH3aXVk/2485983/Ra.pwn

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ok skrypt działa, znalazłem podobny w którym nie pocisk ale neon eksploduje ale po pewnej odległość, zatem mam pytanie czy mógłbyś zmodyfikować go tak by eksplodował po tym jak uderzy w obiekt :D

znalazłem skrypt w którym to podobno działa ale u mnie w mapie nie chce ruszyć ... http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=229111

a i wielkie dzięki za fatygę :D

Edytowane przez [PiS]NiSSmO

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
26 minut temu, Tytus napisał:

Poszukuję dobrego antycheata przeciwko sobkowi

Działa nawet na tego nowego SobFoX'a, którego podobno nie da się wykryć wózkiem golfowym (tak słyszałem) :P
Niestety, mimo wszystko da się wejść niepostrzeżenie, niektórzy mogą wiedzieć jak, ale - jak każdego - da się przecież ich zbanować :)

A na zmieniarki IP dobry jest filtr polskich IP + "biała lista" (w pliku) dla zweryfikowanych graczy zza granicy. Tutaj masz bazę adresów (ta z samymi państwami) - trzeba sobie wyfiltrować polskie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Exive Group (c napisał:

Mi nie działało, daj twój kod ;*

Kod na wykrywanie masz dobry, problem tkwi gdzie indziej. Na grandlarc działa, ciekawe czemu... ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Spoiler

pA3eAp3.png

Spoiler

/*
*/

// ================ PRAGMA
#pragma	dynamic			16384/4
#pragma tabsize			2
#pragma compress		1

// ================ INCLUDE
#include <a_samp>

// ================ CLIENT CHECK
//SendClientCheck(int32, int8, int32, int16, int16);
native SendClientCheck(clientid, actionid, arg1= 0x00000000, arg2= 0x00ff, bytes= 0x0004);
forward OnClientCheckResponse(clientid, actionid, checksum, crc);

// ================================================================ ### ================================================================

public OnFilterScriptInit()
{
  //
}

public OnFilterScriptExit()
{
  //
}

public OnPlayerConnect(playerid)
{	
  SendClientCheck(playerid, 0x47);

return 1;
}

public OnClientCheckResponse(clientid, actionid, checksum, crc)
{
  switch(actionid)
  {
    case 0x47: SendClientCheck(clientid, 0x02);
    case 0x02: if (checksum & 0x00ff0000 == 0x00300000) Kick(clientid); // mod-s0beit-sa
  }
}

Może masz pseudola z neta i dlatego ci nie działa :P Hmm... a może z wybierałką coś nie tak, może jest jakaś inna ;)

8 minut temu, Exive Group (c napisał:

Nadal nie wyrzuca, w dodatku chcę dodać, że koledze też nie działało :)

(...)

Więc odpuść.

Edytowane przez PrzMas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 minut temu, Krystian932 napisał:

Witam, potrzebuje skryptów takich jak: Anty-s0beit, system gangów z gangzonami i skrypt na prywatne auta, żeby się zapisywały.

system gangów z gangzonami trudno zrobić gang zony? czy ty chcesz podbijanie terenów tak jak ja mam w FullWarsie?!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
30 minut temu, Daniel000192 napisał:

system gangów z gangzonami trudno zrobić gang zony? czy ty chcesz podbijanie terenów tak jak ja mam w FullWarsie?!

Tak, oraz anty-s0beit i prywatne auta, które się zapisują.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podbijanie terenów mógłbym dać ci z mojego autorskiego gamemoda tylko musiałbyś go sobie przerobić ;x są wszystkie gangzony jakie mogą być w los santos :) ale na priv ci je dam jeśli chcesz (Przerobić musisz sam lub napisz na pawno)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Daniel000192 napisał:

Podbijanie terenów mógłbym dać ci z mojego autorskiego gamemoda tylko musiałbyś go sobie przerobić ;x są wszystkie gangzony jakie mogą być w los santos :) ale na priv ci je dam jeśli chcesz (Przerobić musisz sam lub napisz na pawno)

Możesz wysłać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poszukuje skryptu takiej małej atrakcji jak "Zgadnij co to za auto" chodzi w tym że wyświetla się TextDraw auta i jak ktoś dobrze napisze jego nazwę to dostaje ileś tam expa :)  Myślę że ktoś będzie coś miał :D

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
O 8.06.2016 o 17:01, PrzMas napisał:

Działa nawet na tego nowego SobFoX'a, którego podobno nie da się wykryć wózkiem golfowym (tak słyszałem) :P
Niestety, mimo wszystko da się wejść niepostrzeżenie, niektórzy mogą wiedzieć jak, ale - jak każdego - da się przecież ich zbanować :)

A na zmieniarki IP dobry jest filtr polskich IP + "biała lista" (w pliku) dla zweryfikowanych graczy zza granicy. Tutaj masz bazę adresów (ta z samymi państwami) - trzeba sobie wyfiltrować polskie ;)

na nie wszystkich sobkach to działa

Edytowane przez Stensin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Stensin Zatem od teraz każdy kto natrafi na twój post będzie wiedział z jakim s0bkiem można wchodzić na PPX - brawo ty :P

P.S. S0beit wyłącza się zanim klient połączy się z serwerem i włącza z powrotem, prawdopodobnie po spawn'ie. Przedtem trzeba było robić to ręcznie, a w tej wersji s0beit'a dzieje się to automatycznie ;)

Edytowane przez PrzMas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

EDYTOR OBIEKTÓW

Hej, poszukuję prostego skryptu który umożliwia tworzenie i usuwanie obiektów, nakładanie na nich tekstur, a co najistotniejsze, który tą całą pracę zapisze w pliku. Za pomoc serdecznie dziękuję. Osoba która zechce mi ją zaoferować proszona jest o zacytowanie mojego postu, bądź wysłanie mi tego w prywatnej wiadomości.

Dzięki :P

Znalazłem w sieci coś takiego, ale jest kompletnie nie intuicyjne:

http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=582490&highlight=object+system

Mi zależy na funkcjach takich jak:

/mc [id_obiektu] - tworzenie obiektu

/msel [id_obiektu] - otwiera opcję wybrania obiektu do edycji (jeśli nie wpisaliśmy żadnego id), bądź od razu zaznacza najbliższy model obiektu o wybranym przez nas id który jest najbliżej

/mcopy - kopiuje zaznaczony obiekt razem z teksturami które zostały na niego nałożone

/mmat [index] [kolor] [id_obiektu] [TXD Name] [Texture Name] - nakłada wybraną teksturę na index wybranego modelu

Efekty które chciałbym osiągać na własnym serwerze LAN:

Spoiler

zHbSckm.jpg

6FcJyuL.png

XbqKPhK.jpg

cSwExMi.png

TsRum5s.png

vlrArZ1.jpg

3bkaSi2.jpg

D3YA3BC.jpg

AE1npxB.png

5F60bHs.jpg

ZeNahNC.jpg

NN3A8hf.jpg

kSqbYvR.jpg

WtYMR32.png

Spoiler

r7x551c.jpg

sGdWE6a.jpg

Xqx6wJI.jpg

OY70DWk.jpg

CgJi8TR.png

fleq5qo.png

Spoiler

xahw0FM.png

eudzV9c.png

EXAnZfs.png

sofOjk3.png

5qNETYH.png

p5jWoIG.png

KFh7eG9.png

wMdjlm7.png

LWJ8wO6.png

8zcSsLY.png

53nPFho.png

Edytowane przez Fira

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.