Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ni3po

Szukam mapy RP

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję czystej mapy GodFather połączonej w MySQL z rejestracją (także mysql) w wersji polskiej jeśli nie będzie to eng. Nagroda pięć Piw.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poszukuję czystej mapy GodFather połączonej w MySQL z rejestracją (także mysql) w wersji polskiej jeśli nie będzie to eng. Nagroda pięć Piw.

Ciekawe kto odda taką mape za darmo, po polsku. Na forum sa-mp.com, masz dużo map mysql, w ls, sf a nawet lv. Musisz tylko spolszczyć i poszukać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam  Poszukuję mapki dosyć rozbudowanej zrobionej pod serwer truckerski , Podobnej do tej z tego serva 91.204.163.210:7950

Proszę o pomoc i Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kopiuje pan mapę z naszego serwera myśląc, że zdobędzie pan graczy? Spolszczoną mapę, i bez błędów posiadam Ja i administracja serwera PRPG. A co do IP mojego serwera, które pan podał, jestem w trakcie pisania mapy RP od 0.

Dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupułem z kolegą VPS i od paru dni stawiamy serwer okazało się że mapa czy tam mod któy posiadamy ejst pod inną wersje sampa niz mamy. Przechodzącdo rzeczy istnieje juz jakaś mapa pod SA MP 0.3c ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam szukam mapki rp z:

System Aut - gracz może mieć 2 pojazdy. Po zakupie samochodu, trzeba jechać do punktu odbioru (w przypadku samochodu trzeba jechać do San Fierro).

System Przedmiotów

System Domów

System Frakcji

System Logowania/Rejestracji

System Garaży

System 3d+text

System Silników - aby jechać pojazdem trzeba odpalić go za pomocą klawisza SHIFT

System Skinów

bez anty cheat

oraz /cmd ponieważ nie wiem o co w tym chodzi a chce pograć na lanie :D za mape dziękuję :)

nie musi być spolszczona ważne aby było cmd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć jestem bardzo bardzo zielony w serwach samp (minimalne podstawy opanowane, np stawianie własnego SERV) i nie mam zielonego pojęcia o programowaniu (jak by co). Szukam mapy:

mapa- zwykła mapa z gta sa: LS, LV SF i tak dalej

FRAKCJE:

Mafie-YAKUZA,TRIADY,czy podobne (żeby za dużo ich nie było, wybredny nie jestem)

Sł. Porządkowe- Policja, SWAT

Dodatkowo:

-licznik prędkości, i paliwa (coś w tym stylu: http://img40.imageshack.us/img40/6545/preview1h.jpg)

-domy do kupienia max 50 no może być ciut więcej

-bronie do kupienia, nie że wszystkie są od razu (respawn i masz już wszystkie bronie, tylko np pistolet, a resztę se musisz kupić)

-jakaś możliwość zarabiania

-oczywiście jakieś pojazdy na mapie (nie żałować)

-dodawanie do więzienia innych (tylko admin)

-Logowanie/Rejestracja

-różne postacie do wybrania

ORAZ MUSI BYĆ LISTA WSZYSTKICH KOMEND!!!

PROSZĘ, A NAWET BŁAGAM ZNAJDŹ KTOŚ PODOBNĄ MAPĘ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja szukam tej mapy. Jest ona na innym serwisie o GTA ale linki do wersji 0.3c nie działają. Prosił bym o ta mapę w wersji 0.3c

Dynamiczny Role Play [Final Version]

By Bonus(Adrian1910)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.