Skocz do zawartości
ni3po

Szukam mapy DRIFT/STUNT/INNE

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam dość użerania się ze swoją mapą i proszę was o pomoc w znalezieniu mapy która działa i spełnia może nie wszystkie moje wymagania ale przynajmniej połowę.

System zleceń (porządny)

system domów(nie wymagany)

system rejestracji/logowania

system rang

danie komendy np. /dajlidersg id dawałoby to możliwosć aby dany gracz mógł zatrudniać ludzi do danej frakcji(to bym prosił naprawde mocno jakby było byyłbym w niebo wziety)

system viatoll

telefon i tam wszystkie numery do frakcji pd np. /997 itp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poszukuje gamemode PSD , który można skompilować lub o przerobienie tego mojego ;/ Lub jakiegoś innego , który byłby Okej na mój serwer!!! :) potrzebuje na szybko :>

// Jako że minęło sporo czasu, pragnę zauważyć że "PSD" należy wyłącznie do mnie oraz w 25% do użytkownika Maniek1997 aka Akusto. Wszelkie inne skróty są jednakże dozwolone, ale jedynym prawidłowym rozszerzeniem nazwy "PSD" jest "Polish Stunt and Drift".

PSD.pwn

Edytowane przez Shiny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, poszukuję fajnego dosyć Gamemode'a serwera Truck. Aby w nim były frakcje takie jak; Policja, San News, Pogotowie, Pomoc Drogowa. Podobne jakie były na PTR. :) Taki na którym AS Help będzie działał poprawnie, i żeby były towary takie jak na Polish Truck Role Play. Z góry dziękuje. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siemka szukam mapy Bardzo Fajnej mapy Truck do założenia serwera. Posiadam mapę PGT lecz nie mam do niej obiektów ;c dlatego proszę o jakąś fajną mapkę na której można założyć serwer :). Oczywiście bez błędów w .pwn ;) 

Pozdrawiam :)

PS. Jakby ktoś miał obiekty do mapy PGT prosiłbym o wysłanie  :)

Edytowane przez MusK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam!
Poszukuję dobrego GMa Stunt lub Drift najlepiej bez DM ale z też może być i abym mógł sobie bez żadnych problemów z PWN do AMX zrobić bo ku*wicy dostaję z innymi GM gdzie wszędzie mi wyskakują błędy a taki "dobry" to w te "klocki" to nie jestem. :|

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

masz cos na oku ? jak z czyms prubowales to podeslij linkacza i mozemy spolnie skompilowac :P

Drift Univers i PST chciałem zrobić ale potrzebny include którego nigdzie nie ma a jak wywalę linijkę to z 20errorów. :/ 

Ale teraz mam pomysł aby "zrobić" tzn. jakby "posklejać" kilka skryptów w jeden tak jaki mi potrzebny. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poszukuję mapy Drift/Stunt/DM, żeby miała takie funkcję:

Rangi - Moderator , Head Admin , Vice Admin , Admin , Operator, Junior Admin
Mute
KIck
Ban na Hosta
Zabawy
Pasek na dole ekranu z ID Nickiem Rangą
Licznik
/idzdo :D
warny
Animacje

w razie pytań GG: 53119246

Bardzo proszę o mape w .pawn i .amx

Edytowane przez Zombiak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poszukuję mapy Truck, Chodzi mi dokładnie o gamemoda truckerskiego serwera - ModernServers  (MTR)

Zawierał on:

// Frakcje i Firmy // Policja, San News (Dziennikarze), Pomoc Drogowa, XOOMER (Firma która zajmowała się uzupełnianiem stacji paliwowych) itp NO I STRAŻ GRANICZNA

// Granice // Pobieranie opłat za przejazd granicą (( Komenda dla Straży Granicznej ))

// Piękne GUI // Na dole widzieliśmy wszystko co nam potrzebe a nad hp mieliśmy zmęczenie itp

// Co z panelem admina to nie wiem bo nie miałem //

// System V.I.P. // Dokładniej chozi o to, że VIP miał pojazdy do tego przeznaczone (Club bodajże) i zamiast wozić tirem to można brać przyczepki (tymi autami)

// System rang // po nicku [J@] / Junior Admin; [@] - Admin, [VIP] / VIP; [XOM] / Xoomer; [PD] / Pomoc Drogowa; [sG] / Straż Graniczna

// Licznik Prędkości //

// Miejsca wypoczynku //

// Rozgrywka rozpoczynała się w LV //

// System Fotoradarów // Był wprowadzany ale jak się uda zrobić

// System lizaków dla PD komenda /lizak //

// Salon tirów ( Do dostępu 3 tiry... Cena do ustalenia ) //

// Dwa czaty // Jeden ogólny i jeden w pobliżu // Lepiej dla PD i mechaników

PS // Jak ktoś ma obiekty to cudnie!

Dodaje ss'y do łatwiejszej pracy no i jak to ma all wyglądać

Jeżeli chcecie więcej informacji to PW ;( 

//Potrzebne na jak najszybciej

OiZycus.png

2F2qgJH.png

h3Hj9kT.png

vHPNxe1.png

9N148jN.png

nrIx1Gg.png

VrbL6hU.png

e5KdP7J.png

llAA3wx.png

WP3MjQb.png

WmJQxGz.png

eK88stp.png

hpAO2iw.png

74lZKBb.png

1fEqvgG.png

zWMwyuY.png

Tu filmy tego serwa:// Moe cos ultwi//

TU POCZATEK // PRAWO JADY TIRY ITP! // 

// GRANICE // STACJE ITP!

https://www.youtube.com/watch?v=Et_QiSDjv98

https://www.youtube.com/watch?v=s6bsqMBXo9o

https://www.youtube.com/watch?v=PioWs4IfC-Q

https://www.youtube.com/watch?v=yhcazm1EHIw

//Jeżeli jeszcze można by było dodać system tworzenia obiektów IG ( Jeżeli byłaby taka opcja ;d )

Czekam na odpowiedź..

Pozdrawiam, 

Caboty

Edytowane przez Cabotek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poszukuje mapy Hard Truck 3.0. Linki z pawno.pl wygasły lub w ogóle nie działają. A potrzebuje tej mapy, jest świetna. Jeśli nie uda się podesłać tutaj działającego linku to może być Grand Truck. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.