Skocz do zawartości
Aqq

Wolfenstein - Enemy Territory

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuje taniego hostingu serwerów Wolfenstein - Enemy Territory aby była płatność SMS i się opłacało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Forum to nie miejsce na kłótnie ale sam zaczynasz xD Napisałem dokładnie "staram się nie używać" co oznacza robię/próbuje robić to rzadko...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up, podobno nie używasz takich skrótów..

Hah, rofl.

Cracker, wyczuwam w Twoich postach chęć odbicia sobie za to że złożyli skargę...

Przypomnij sobie jaką masz rangę i do czego ona zobowiązuje.

//Down: Takie insynuacje są bez sensu. Bądź poprawnym userem a nie będziesz się przejmował o ban. Oczywiście nie sugeruję że źle się zachowujesz, jest to bardziej lekcja dla reszty userów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak chcesz to możesz wspominać mi moje słowa z GG na GG. Te 4 posty nie zasługują na miano off-topicu tylko spamu...

ImaGinE ma rację jesteś Mod to zachowuj się jak Mod ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale po to jest off top xd

I tak się posty nie naliczają, więc o co chodzi? Na GG nie napiszę, bo nie mam. Ale i tak pewno bym nie napisał ^>^

Z resztą mi też czasem należy się chwila przerwy xd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Off Topic to dział w którym pisane są rzeczy nie dotyczące programowania tak? jesteśmy teraz w sub-dziale "Gry" trzymając się logiki pisząc nie o grach (założenie tematu gry podobne do Wolfenstein - Enemy Territory ) spamujemy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli ktoś zadaje konkretne pytanie oczekuje konkretnej odpowiedzi, a nie to, że mu podasz jak szukać w google, bo to chyba wiadome...

Wiem, że na różnych forach dzieciarnia lubi rzucać takimi prostacki odpowiedziami jak np. Twoja. Ale proszę nie zaniżaj poziomu jeśli ktoś zadaje konkretne pytanie to jeśli masz i znasz konkretną odpowiedź to napisz, a nie zachowujesz się jak prostak albo jak dzieciak...

Wybacz, że po Tobie pojechałem, ale denerwuje mnie takie zachowanie i będę każdego upominał nie tylko Ciebie jeśli będzie się tak zachowywać...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie dopiero później zastanowiłem się. :D Dałem mu żeby poczytał bo z tego co mi się wydaje to nie ma raczej języka programowania do tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaki jest ponieważ są skrypty które są pisane przez administratorów Polskich serwerów w ET więc jakiś jest może SDK?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.