Skocz do zawartości
Karmazyn

System domów[dynamic]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zawsze chciałeś od razu postawic domek na swoim serwerze?

To już co pomogłem ,jest to skrypt dynamicznego tworzenia domów , co tu opisywac skrypt jest mój i kolegi.

Daje wam PWN.

CMD:

Admina :

/stworzdom

/usundom

/domy.

Gracza:

/kupdom

/sprzedajdom [cena]

/zamek (zamyka dom)

Proszę tylko nie zmeiniac Autora.

http://www.sendspace.com/file/25pyef

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

C:\Users\asus\Desktop\domyfs.pwn(4) : fatal error 100: cannot read from file: "strtok"

Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664 Copyright © 1997-2006, ITB CompuPhase

1 Error.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oj MeFis, Jeśli chcesz dodać to na serwer Kompilujesz to do .amx natepnie w plikach serwera wrzucasz to do filterscripts, i w serwer.cfg dopisujesz nazwę tego skryptu w linijce "filterscripts"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oj MeFis, Jeśli chcesz dodać to na serwer Kompilujesz to do .amx natepnie w plikach serwera wrzucasz to do filterscripts, i w serwer.cfg dopisujesz nazwę tego skryptu w linijce "filterscripts"

Też właśnie tak zrobiłem i nie działa.. loguje się na rcona  i podchodzę pod drzwi i wyskakuje, że niema takiej komendy ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mi wyskakuje błąd :

C:\Users\ASus\Desktop\domyfs.pwn(3) : fatal error 100: cannot read from file: "streamer"

Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664 Copyright © 1997-2006, ITB CompuPhase

1 Error.

co musze pobrać ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam takie:

C:\Documents and Settings\Paweł\Moje dokumenty\Downloads\domyfs.pwn(102) : error 012: invalid function call, not a valid address
C:\Documents and Settings\Paweł\Moje dokumenty\Downloads\domyfs.pwn(102) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Paweł\Moje dokumenty\Downloads\domyfs.pwn(102) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Paweł\Moje dokumenty\Downloads\domyfs.pwn(102) : error 001: expected token: ";", but found ")"
C:\Documents and Settings\Paweł\Moje dokumenty\Downloads\domyfs.pwn(102) : error 029: invalid expression, assumed zero
C:\Documents and Settings\Paweł\Moje dokumenty\Downloads\domyfs.pwn(102) : fatal error 107: too many error messages on one line

Jak to rozwiązać ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam błąd widziałem że ktoś na niego odpowiedział lecz nie wiem co dalej z tym zrobić

C:\DOCUME~1\Konrad\Pulpit\domyfs.pwn(3) : fatal error 100: cannot read from file: "streamer"

1 Error.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.