Skocz do zawartości
gr56

codeGenerators.pl - Nowy Standard Generatorów

Rekomendowane odpowiedzi

Mała uwaga do tej bazy, wszystkie maja rozszerzenia .inc po za sscanf.rar

why?

Ponieważ akurat w tym przypadku ze względu na popularność umieściłem w bazie include wraz z pluginem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

\

Generator dialogów sklepu - stwórz swoje własne menu kupowania/spawnowania pojazdów i broni. Już nie musisz polegać na gotowych rozwiązaniach, teraz możesz mieć takie menu jakie chcesz.

\

mógł byś zrobić spis komend np wpisuje /cmd mam GUI takie jak tam wpisałem (admin\nadmincje\nvip) i po kliknięciu w to mam listę tych komend to by było najbardziej przydatne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mógłbyś dać na wybieralke skinów :) o ile jej nie ma  :-X

I jeszcze hmm... konfigurator server.cfg dla nowych :D

Np.

Wyświetla mu się, jaki ma on port serwera, jak nazywa się GM, którego używa, jakie ma scripty itd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

[Propozycja] Może zrób generator kolorowych tekstów, typu napiszemy tekst, zaznaczamy fragment, wybieramy kolor, zaznaczamy inny fragment, wybieramy inny kolor itd. (oczywiście cały czas podgląd tego tekstu, jak będzie wyglądał w takich kolorach) i na koniec generuj i mamy gotowy tekst wraz z nawiasami {}

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mógł byś zrobić spis komend np wpisuje /cmd mam GUI takie jak tam wpisałem (admin\nadmincje\nvip) i po kliknięciu w to mam listę tych komend to by było najbardziej przydatne.

Czy ta lista komend miałaby być jako jeden duży DIALOG_STYLE_MSGBOX czy po prostu lista DIALOG_STYLE_LIST?

Mógłbyś dać na wybieralke skinów :) o ile jej nie ma  :-X

I jeszcze hmm... konfigurator server.cfg dla nowych :D

Np.

Wyświetla mu się, jaki ma on port serwera, jak nazywa się GM, którego używa, jakie ma scripty itd.

[Propozycja] Może zrób generator kolorowych tekstów, typu napiszemy tekst, zaznaczamy fragment, wybieramy kolor, zaznaczamy inny fragment, wybieramy inny kolor itd. (oczywiście cały czas podgląd tego tekstu, jak będzie wyglądał w takich kolorach) i na koniec generuj i mamy gotowy tekst wraz z nawiasami {}

Dobre pomysły, myślę że pojawią się w przyszłych aktualizacjach.

Mam jeden problem, dałem ułóż kod iż miałem warring 217 no to dałem ułóż kod i miałem ponad 50 warringów musiałem układać kod sam :(

Jeśli możesz to podeślij na PW cały kod lub fragment w którym występował błąd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To byłoby dobre.

Czy ta lista komend miałaby być jako jeden duży DIALOG_STYLE_MSGBOX czy po prostu lista DIALOG_STYLE_LIST?

Myślę że zwykły MSGBOX wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

codeGenerators.pl 1.2

Z radością przedstawiam wam aktualizacje 1.2 mojego projektu generatorów. Przez ostatni miesiąc nic się nie zmieniało na stronie i możliwe nawet że niektórzy już zwątpili w ten projekt ale tak na prawdę działo się sporo.;) Bez zbędnego przedłużania przejdźmy do nowości które wprowadza ta wersja.

Nowy silnik generatorów

Główny skrypt, serce generatorów zostało napisane zupełnie od nowa korzystając z programowania obiektowego. To dało wiele nowych możliwości i usprawnień a także znacznie ułatwiło proces tworzenia nowych generatorów.

Zmiany w stylu

Cały layout został poszerzony tak aby lepiej pasował do wielopoziomowych dynamicznych pól, wyskakujące okienka dostały nowy wygląd, natomiast licznik klamer zyskał ładny animowany pasek przedstawiający ilość klamer. Aby zmniejszyć wagę strony wszystkie obrazki gradientów zostały zastąpione przez gradienty wykorzystujące CSS3.

Parser błędów

To na co wszyscy czekali! Koniec nudnego tłumaczenia po raz setny znaczenia błędów kompilacji. Teraz wystarczy tylko wkleić błędy a nasz parser pokaże wyjaśnienia a także przykłady kodu wraz ze sposobem rozwiązania. W naszej bazie jest prawie 100 błędów, każdy znajdzie coś dla siebie.:D

Generator configu

Wszystkie podstawowe ustawienia serwera na wyciągnięcie ręki. Tworzenie configu nigdy nie było prostsze.

Kolorowanie tekstu

Uważasz że tworzenie wielokolorowych wiadomości jest trudne a kod jest dla Ciebie nie zrozumiały? Zmienisz zdanie kiedy zobaczysz jak prosto robi się to z wykorzystaniem naszego narzędzia.

Generator listy komend

Nie jesteśmy głusi na sugestie naszych użytkowników. Użytkownik chce konkretny generator, użytkownik go dostaje. Szybkie, łatwe i przyjemne generowanie okienka GUI z listą komend wraz z opisami.

Instrukcja generowania

Mimo że korzystanie z generatorów jest banalnie proste to zdajemy sobie sprawę że niektóre rzeczy mogą wydawać się na początku trochę nie jasne. Właśnie dlatego stworzyliśmy ten tutorial który krok po kroku przedstawi wam proces generowania kodu.

Chciałbym serdecznie podziękować Slashowi(Bejzyl) za pomoc w layoucie oraz za to że zawsze był w pobliżu aby wysłuchiwać o moich porażkach i sukcesach w programowaniu tej strony.::) Dziękuje też użytkownikowi bartez2802 za stworzenie sygnatury którą widzicie poniżej.

I to tyle na dziś. Proszę o ocenianie, zgłaszanie wszelkich błędów oraz kolejne propozycje.

adv.php?m

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do generatora configu, moim zdaniem nie powinno być pustych linijek jak "filterscripts " bo potem ludziom wyświetla się to w logach i myślą że to błąd, lepiej żeby pojawiały się dopiero gdy coś do nich wpisujemy, dlaczego nie ma query? usunięto już właściwości tej linijki? ostatnio widzę same mity na jej temat ;P

Przydały by też się dokładniejsze opisy niż "Możesz wprowadzić tutaj dowolną wartość"

nie ma też linijek

onfoot_rate

incar_rate

weapon_rate

stream_distance

stream_rate

logtimeformat [%H:%M:%S]- działa to w ogóle komuś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Arnie: Wydaje mi sie, ze ten caly logtimefotmat dziala i wplywa na postac zapisu czasu w logach, a nie w grze. Nie mam mozliwosci teraz tego sprawdzic, ale na to wyglada.

//Przepraszam za jakosc, pisze z telefonu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do generatora configu, moim zdaniem nie powinno być pustych linijek jak "filterscripts " bo potem ludziom wyświetla się to w logach i myślą że to błąd, lepiej żeby pojawiały się dopiero gdy coś do nich wpisujemy, dlaczego nie ma query? usunięto już właściwości tej linijki? ostatnio widzę same mity na jej temat ;P

Przydały by też się dokładniejsze opisy niż "Możesz wprowadzić tutaj dowolną wartość"

nie ma też linijek

onfoot_rate

incar_rate

weapon_rate

stream_distance

stream_rate

logtimeformat [%H:%M:%S]- działa to w ogóle komuś?

Nie umieściłem tych pól ponieważ jest to prosty generator. W kwestii opisów to możliwe że w przyszłości pojawią się bardziej szczegółowe opisy.

codeGenerators.pl 1.3

Generator bram

Stare generatory bram na komendę i bram automatycznych zostały zastąpione przez jeden wspólny generator który teraz pozwala także na tworzenie bram na klawisz.

Generator textdrawów

Tworzenie textdrawów z podglądem na żywo.

Inne

Nowa strona 404

Dodano okienko z ciekawostkami.

Na stronie głównej pojawiły się newsy.

Nowy bardziej kompaktowy widget wyboru koloru.

Poprawionych zostało wiele pomniejszych błędów w generowanym kodzie.

Pola unikalna nazwa sprawdzają teraz czy wartość w nie wpisana jest unikalna.

Naprawione zostało wiele błędów w układaczu kodu, teraz powinien działać bez zarzutu.

Problem z przekraczaniem maksymalnej długości linijki w generatorze listy komend został naprawiony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W tym generowaniu text drawów brakuje czcionek... Mógłbyś postarać się bardziej i dodać je, a nie... Mógłbyś dodać jeszcze jakiegoś screena jak to będzie wyglądać na tle gry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio zainteresowałem się trochę korzeniami samp'a i podczas przeglądania jednego z for natrafiłem na wiadomość, że kiedyś istniało pawno online, tzn można było pisać w oknie przeglądarki internetowej. Może skusiłbyś się na taki "dodatek" do swojej stronki (przydałby się choćby kilku osobom, które np.: w danej chwili nie mają dostępu do programu). Możesz połączyć to jakoś z parserem błędów+kolorowanie tekstu. Nie wiem jak z technicznej strony miałoby to wyglądać (w php jestem cienkim bolkiem, kompilacja chyba wychodzi z gry), ale pomysł jest na pewno ciekawy  :o.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

codeGenerators.pl1.4

Zmiany w stylu

Nowy wygląd list pojazdów, kolorów, broni i includów

Nowe wyskakujące okienka np. kontakt

Kolorowanie składni w generatorach

Nowy wygląd pól tekstowych w generatorach

Inne drobne zmiany w wyglądzie strony

Zmiany w kodzie

Nowy system podpowiedzi - teraz bardziej intuicyjny

Pare drobnych ulepszeń w liczniku klamer

Do Generatora textdrawów dodane zostało tło

Poprawionych zostało wiele błędów

Optymalizacja całej strony

Nowości

Nowy Generator tekstów informacyjnych

Zdjęcia pojazdów w Liście pojazdów

codeGenerators.pl1.5

Baza includów została usunięta

Newsy zostały zastąpione przez listę zmian(changelog)

Dodany został Konwerter map

Strona dostępna jest od teraz także w wersji angielskiej

Edytowane przez gr56

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.