Skocz do zawartości
skyvoo

Skąd pomysł na nick?

Rekomendowane odpowiedzi

Taką sobie gierkę wymyśliłem. :D

Pytanie: Skąd taki nick jaki macie obecnie na forum?

Mój się wziął gdy zaczynałem z sa-mp. Że jestem fanem Slash'a (Gitarzysta jakby ktoś nie wiedział.) to stwierdziłem, że czemu nie mogę takiego nicku mieć w grze. No i jakoś tak zostało. Później zaś zacząłem korzystać z nicku Slasheer bo Slash przeważnie było zajęte. A teraz nick pod jakim można mnie znaleźć to bejzyl. Ksywka w szkole. Szedłem sobie do kumpli i jeden z nich powiedział, "Zza rogu wyjdzie zaraz jakiś bazyl" i tak zostało. Potem ktoś wymyślił "bejzyl" bo niby tak z angielskiego. :)

Taka sobie historia moich nicków. xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To po prostu mój przydomek, który ktoś kiedyś nadał mi dawno temu. Teraz mało kto wie jak się na prawdę nazywam wszyscy wiedzą, że jestem Bantu toteż zrobiłem z tego ten nick na tym forum jak i wszędzie xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z gry - Call of Duty 1,był tam jakiś Major Ingram czy coś takiego.

A co do liczb to tak se wymyśliłem.

P.S. Jak by ktoś nie grał w Call of Duty to polecam,fajna gierka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój nick ma długą historię, wszystko zaczęło się od tego, że kumpel był z Zośką, miałem nick najpierw Bosski Zosski, ale był zbyt dziecinny, zmieniłem na Zośka, ale za babski mi się wydawał więc zostało Zosski ;d

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hm... wymyślając nick tak jakoś wpadłem na to że Niekryty Krytyk z YT mówi w każdym filmiku B00ya! to ja dodałem tylko "k" i tak wyszedł:

B 0 0 y a k  :huh: 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na mojego kolegę z klasy w 3 gimnazjum mówiono Soplica, mi się ta nazwa spodobała i od kilku już miesięcy jestem w internecie pod pseudonimem "Soplica". Koledzy z neta zwracają się też do mnie Sopel, Sopelek, Sopliczka ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdybym miał odkopywać temat i rozpisać genezę powstania tego pseudonimu, to byście musieli czytać pełnoprawne opowiadanie.

Jednak w skrócie:

- Linux od tego, że zawsze fascynowały mnie te systemy. Z biegiem czasu zacząłem to coś nienawidzić.

- "podkreślnik" musi być. W końcu jakoś łączy pierwszy człon pseudonimu z drugim. A dlatego podkreślnik, bo spacji mieć nie mogę.

- Shines (wym. Szajnes) coś jak ewolucja od Shiny.

I tyle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdybym miał odkopywać temat i rozpisać genezę powstania tego pseudonimu, to byście musieli czytać pełnoprawne opowiadanie.

Jednak w skrócie:

- Linux od tego, że zawsze fascynowały mnie te systemy. Z biegiem czasu zacząłem to coś nienawidzić.

- "podkreślnik" musi być. W końcu jakoś łączy pierwszy człon pseudonimu z drugim. A dlatego podkreślnik, bo spacji mieć nie mogę.

- Shines (wym. Szajnes) coś jak ewolucja od Shiny.

I tyle.

Shiny był lepszy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.