Skocz do zawartości
KoPcIu

Wielkie zmiany na forum!

Rekomendowane odpowiedzi

Slash właśnie to prawda będzie taki "user" miał co drugą odpowiedź na [-] i nikt mu tego nie zabroni a co do piwek właśne jak np. wydam skrypt a napraciwałem sie to tak dziwnie dać go na forum bez hide itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niech ktoś z administracji mi pomoże: http://zapodaj.net/b29de835c569.png.html

P.S jeśli ma zostać ten system +/- to przydało by się chociaż zablokować wyświetlanie linków dla gości, bo jeśli ktoś lata po forach i ściąga mapy jak leci to niech chociaż ma obowiązek zarejestrowania się

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli nie chcesz wystawiać skryptów za free to nie wystawiaj, wtedy unikniemy sytuacji, dzieciarni przynajmniej, jeżeli więcej osób nie będzie się opłacać wystawiać skryptów to nie będzie też plagiatów i oburzenia...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem dobre byłoby usunięcie ujemnej reputacji. n00by wciskają minus nie wiedząc, co robią.

(jest to odświeżenie pomysłu Slasha)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A gdyby administracja się nie zgodziła, to żeby chociaż był wymóg opisywania, dlaczego -, czy +. W SMF jest taka opcja.

Dobrze byłoby także naprawić opcję zgłoś do moderatora, bo zgłosiłem może 10 postów, bez reakcji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ta reputacja to jeden wielki szit (za przeproszeniem)!

Albo ktoś specjalnie mnie minusuje (-), albo sobie na to zasłużyłem ;f

No ale do chol**y to już -4!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim, natomiast zdaniem autorzy minusów i plusów powinni mieć wymóg wpisywania powodu, a gdy jest on bez sensu, to usunięcie punktu z listy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja myślę że + powinny być od 0 postów, natomiast - od 100.

Bo takiemu newbie nie dasz gotowca do Ci rypnie minusa i mądry  :'(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim, natomiast zdaniem autorzy minusów i plusów powinni mieć wymóg wpisywania powodu, a gdy jest on bez sensu, to usunięcie punktu z listy.

Bardzo dobry pomysł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Według mnie najlepiej jest wyłączyć tą reputacje jest ona zbędna.

Naliczanie postów można też usunąć niech tylko pokazuje łączną ilość w profilu.

Co do rang to ja bym zmienił po prostu kolor nicków i usunął te stare bannerki z rangami, które nie pasują do tego forum. I ogólnie co to jest to 10-19, bo tych cyferek w moim profilu nie kminie, domyślam się tylko, że chodzi o procent postów czy o coś takiego, że od 10 do 19 jest coś innego xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie no kurde bez przesady, Ci co zasłużyli niech mają jakąś nagrodę a nie posty usunąć, reputacje usunąć, wg mnie mój pomysł jest superowy xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Posty będą do przejrzenia w profilu niech sobie tam są tylko mi chodzi, żeby ich nie było widocznych z resztą im więcej statów można nabić tym gorzej, bo się syf robi :P

A jeżeli ma być reputacja po to żeby ktoś dawał tylko pkt. ujemne na złość to lepiej ją usunąć ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem aby dać reputacje + należy mieć 10 postów a aby odjąć 100 postów bo jak już ktoś ma sto postów to jest bardziej doświadczony i wie co jest źle...

TO pierwsza propozycja.

2.

Usunąć możliwość odejmowania reputacji.

3.

Przy odejmowaniu/dodawaniu reputacji podać konkretny powód...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

BaaTooN, dziwicie sie ze macie ujemna reputacje a sami sobie na nią zasługujecie.... Twój post to składanka wszystkich rozwiązań użytkowników, wiec za to powinien należeć się "-". Nie dość ze zagapione pomysły to na dodatek brak ich autorów.

Pozdrawiam!

PS Terminator3 już pracuje nad Twoimi uprawnieniami ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.