Skocz do zawartości
Mr_Auto

Szukam mapy RP

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam zwykłej mapy GF takiej jak były kiedyś... bez żadnych systemów itp. zwykły czysty GF.

Bardzo dziękuję za pomoc z góry.

Proszę bardzo:

www.solidfiles.com/d/5cacc/The_Godfather.rar

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, poszukuję Honesta - nie jakiegoś syfu w kodzie, chcę też by miał dobry anty cheat, zabezpieczenie na; wsiadanie do pojazdu z sobkiem, nadawanie sobie broni z sobka do ekwipunku, oraz przed dawaniem sobie kasy dając ją koledze a następnie wymusić crasha gry u siebie, jeśli nie ma takiego to proszę by chociaż było zabezpieczone na bugowanie kasy oraz przed dawaniem sobie broni do ekwipunku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szukam mapy na której wybijają się nowe projekty (np HRV, CL-RP, South-Central, Game4us, Gam4all) - Nie chodzi mi o ich mapę, a o mapę którą przerabiają. Ważne by była pełna, a nie z jakimiś lukami :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szukam mapy na której wybijają się nowe projekty (np HRV, CL-RP, South-Central, Game4us, Gam4all) - Nie chodzi mi o ich mapę, a o mapę którą przerabiają. Ważne by była pełna, a nie z jakimiś lukami :)

Projekty nie wybijają się poprzez "mapkę" jak to nazwałeś a ekipę, znajomych i sytuację, która ma miejsce na serwerze / projekcie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@UP

Wiem o tym. Może źle to ująłem chodzi mi wybijanie od strony pawno, w sensie proejkty ktore zostaję w jakiś tam szczegolny sposób wzięte pod uwagę dzięki mapie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obraziłeś mnie tym trochę.. :( . Projekt game4us.pl jest tworzony od grudnia 2013 roku i nie ma ani paneli, ani gamemode'u w necie. Wszystko zostało napisane przeze mnie. Możesz od razu wykreślić, bo nigdy nie udostępniłem go komuś. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obraziłeś mnie tym trochę.. :( . Projekt game4us.pl jest tworzony od grudnia 2013 roku i nie ma ani paneli, ani gamemode'u w necie. Wszystko zostało napisane przeze mnie. Możesz od razu wykreślić, bo nigdy nie udostępniłem go komuś. :)

Okey, uspokój :P To był przykład easy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@UP

Wiem o tym. Może źle to ująłem chodzi mi wybijanie od strony pawno, w sensie proejkty ktore zostaję w jakiś tam szczegolny sposób wzięte pod uwagę dzięki mapie.

mapa San Andreas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie! Potrzebuje pilnie mapki USRP. Najlepiej jakby była to wersja 5.0 . Żaden link nie działa, nigdzie tego już nie ma, sendspace zwinęło się, i nie ma tego po prostu nigdzie. Może ma ktoś z Was na dysku tą mapkę? Może być też v3, v4, lecz najlepiej by było v5. Proszę popatrzcie na swoich dyskach czy nie macie czasem tego.

Dziękuje bardzo!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.