Skocz do zawartości
KoPcIu

"Serwery Pawno.PL" - Nowa zakładka.

Rekomendowane odpowiedzi

Sortowanie na stronie głównej jest na podstawie ilości głosów jakie zostały oddane na dany serwer, o rozwiązanie te walczyło kilka osób w tym temacie.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przed dodaniem zakładki był dział, w którym można było dodać reklamę, teraz ten dział prowadzi do zakładki, dodatkowo link znajduje się również w menu.

Button dotyczący wykupienia reklamy został dodany, ponieważ kilkakrotnie pytano już mnie o możliwość zamieszczenia reklamy. Jak pamiętamy w starej wersji link ten znajdował się pod reklamami.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wersja 0.2 beta

Odrzucenie serwer

Podczas odrzucenia serwera, użytkownik otrzymuje powiadomienie z informacją że dany moderator odrzucił serwer, a dodatkowo w panelu "Moje serwery" widnieje powód odrzucenia z datą.

A kto w końcu jest tym moderatorem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Statystyki serwera - bardzo ciekawe. Sam obecnie jestem w trakcie tworzenia mocno rozbudowanego portalu pozwalającego na prowadzenie statystyk serwerów SA-MP (właściwie to jest gotowy, pozostało tylko tłumaczenie).

Jeśli korzystasz z SA-MP API musisz zwrócić uwagę na serwery offline. Czas, w trakcie którego pobiera dane o serwerze znacznie się wydłuża, przez co (przy dużej liczbie serwerów) ostatecznie może wywalić timeout. Pilnuj tego ;) Poza tym super.

Edytowane przez HackMe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Statystyki serwera - bardzo ciekawe. Sam obecnie jestem w trakcie tworzenia mocno rozbudowanego portalu pozwalającego na prowadzenie statystyk serwerów SA-MP (właściwie to jest gotowy, pozostało tylko tłumaczenie).

Jeśli korzystasz z SA-MP API musisz zwrócić uwagę na serwery offline. Czas, w trakcie którego pobiera dane o serwerze znacznie się wydłuża, przez co (przy dużej liczbie serwerów) ostatecznie może wywalić timeout. Pilnuj tego ;) Poza tym super.

Statystyki są tworzone na osobnym serwerze, a następnie pobierane do Nas. Nie chcemy, aby maszyna Pawno zamierała na kilka sekund, w czasie pobierana danych.

Nie ma co mówić, screen wszystko wyjaśnia

jz8ZRMq.png

Oczywiście istnienia tego błędu jestem świadomy, został on zgłoszony do mnie przed moim wyjazdem. Ta wizyta jest moją pierwszą od przyjazdu, dlatego gdy tylko znajdę chwilę wolnego czasu, mam nadzieje, że błąd zostanie naprawiony.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Statystyki są tworzone na osobnym serwerze, a następnie pobierane do Nas.

Dobre rozwiązanie, w sumie też chyba z niego skorzystam. Tak czy siak musisz pamiętać, bo przy 30 sekundowym limicie wykonywania skryptu całość pieprznie przy 5-6 serwerach offline.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.