Skocz do zawartości
KoPcIu

"Serwery Pawno.PL" - Nowa zakładka.

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! Od dnia dzisiejszego(28.10.2012) całkowicie zapominamy o forum serwery SA-Mp, dział ten cieszył się strasznie częstym łamaniem regulaminu forum, ze względu na fakt że niewiele osób przykładało uwagę do treści pisanych w nim, zazwyczaj zależało im tylko i wyłączenie na napisaniu tematu. Od momentu napisania tego tematu owy dział został zablokowany i pisanie nowych tematów w nim staje się niemożliwe, na rzecz nowej zakładki.

 

Przeglądanie listy serwerów.

 

Jest to pierwsza sekcja którą zobaczymy po wejściu w odnośnik znajdujący się obok linku prowadzącego do ShoutBox'a. Znajduje się tam kilka kategorii dotyczących danego typu serwera, więc odnalezienie konkretnego staje się prostsze. Dodatkowo zapowiedzi serwerów znajdują się w oddzielnej kategorii.

 

Moja zawartość.

 

Sekcja, w której posiadamy dość spora ilość opcji. Pierwsza, która zostanie załadowana jest lista ulubionych serwerów, która daje nam większą możliwość kontroli serwerów, tych naprawdę godnych uwagi. Oczywiście do tej zakładki mamy możliwość również dodania serwerów, które zostały dopiero zapowiedziane. Każdy z serwerów możemy również usunąć ze swoich ulubionych.

 

Kolejna zakładka daje nam możliwość dodania serwera do głównej listy, ukryć tymczasowo, edytować, czy po prostu usunąć. Każdy serwer musi zostać zatwierdzony przez specjalną grupę, która została utworzona do zarządzania treścią na tej podstronie, również każda edycja wymaga zatwierdzenia. Daje nam to możliwość większego kontrolowania treści umieszczonych podczas reklamy serwera.

 

 

Podgląd strony serwera.

 

Zaakceptowanie serwera, dodaje nam podstronę, na której znajdziemy wiele cennych informacji dotyczących serwera między innymi te które wprowadza zarządca serwera dodając reklamę, ale i które są dynamiczne, czyli ilość graczy, ilość slotów serwera czy wersja na której aktualnie pracuje serwer.

 

Oczywiście każdy serwer możemy ocenić pozytywnie lub negatywnie, dzięki systemu glosowania. Glosować mogą tylko i wyłącznie osoby zalogowane jak i każda z osób może oddać tylko jeden głos na dany serwer.

 

 

Dodatkowo do każdego serwera możemy się bezpośrednio połączyć poprzez specjalny link na podstronie.

 

 

Wersja 0.1 beta

 

Dokładnie tak nazywamy pierwszą wersję tego modułu, z czasem będzie on rozbudowywany o nowe funkcje, jednak tych informacji aktualnie nie będziemy zdradzać, jednak jeśli posiadasz jakieś propozycje zapraszamy do podzielenia się nimi z nami, w tym temacie.

 

Mamy nadzieje ze nowa zakładka przypadnie Wam do gustu.

 

 

Z poważaniem zarząd Pawno.PL .

 

 

Wersja 0.1.1 beta

 

 

Komentarze

Każdy serwer można było ocenić pozytywnie lub negatywnie, od teraz mamy możliwość ocenienia go w postaci tekstu, jako komentarz, dodatkowo autor dodający reklamę, ma możliwość wyłączenia komentarzy.

 

Sortowanie serwerów

Do niedawna lista serwerów była sortowana na podstawie czasu dodania, od teraz sortowanie odbywa się dzięki ocenie serwera. Czym wyższa ocena tym serwer znajduje się wyżej na liście.

 

 

 

Wersja 0.1.2 beta

 

Ocena serwera

Zmieniono system oceny serwera z pozytywnej i negatywnej, na system polecenia. Dodatkowo zostało dodane zabezpieczanie, dzięki któremu ocenianie serwera jest możliwe dopiero po osiągnięciu liczby 20 postów.

 

 

Wersja 0.1.3 beta

 

Czas wyświetlenia reklamy

Od ostatniego czasu wiele serwerów, które już nie istnieją zalega w Naszej zakładce, postanowiliśmy uporządkować tę listę dzięki reklamie, która jest ważna określony czas. Od teraz czas wyświetlenia reklamy to 30 dni, po tym okresie czasu reklama zostaje ukryta i potrzebne jest jej ponowne zatwierdzenie przez moderatora zakładki. Jednak postanowiliśmy dodać magiczny przycisk "Uaktualnij", dzięki któremu możemy przedłużyć czas wyświetlenia reklamy bez konieczności ingerencji osób trzecich.

 

Wszystkie serwery otrzymały 7 dni na uaktualnienie po tym czasie zostaną ukryte, więc zapraszamy już teraz do odwiedzenia Naszej zakładki.

 

 

Wersja 0.2 beta

 

Nowe funkcje komentarzy

Każdy użytkownik otrzymał możliwość usunięcia swojego komentarza, jak i zgłoszenia go moderacji, w celu zweryfikowania jego poprawności.

 

Akceptacja komentarzy

Właściciel dodający serwer ma możliwość włączenia akceptacji wszystkich pisanych komentarzy przez użytkowników.

 

Odrzucenie serwer

Podczas odrzucenia serwera, użytkownik otrzymuje powiadomienie z informacją że dany moderator odrzucił serwer, a dodatkowo w panelu "Moje serwery" widnieje powód odrzucenia z datą.

 

Ukrywanie serwera

Podczas gdy system ukrywa serwer, wysyła w tym momencie informacje w postaci powiadomienia do użytkownika.

 

Wersja 0.2.1 beta

 

Statystyki serwera

Aktualizacja bardzo prosta, jednak wprowadzi wiele zmian w następnej aktualizacji. Zostały dodane statystyki serwera, czyli sprawdzanie ilości graczy raz na 30 min. Każdy serwer otrzymał wykres, po wejściu na stronę serwera po lewej stronie ukaże nam się przycisk "Statystyki".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zebrałem kilka propozycji dotyczących nowej zakładki:

  1. Dodanie dyskusji o serwerze
  2. Dodanie regulaminu (lub odwołanie do starego)
  3. Dodanie listy najwyżej ocenianych serwerów

Wiem, że zakładka i sam panel wymaga drobnych poprawek :)

Przy okazji opcja


[media][/media]

Nie działa poprawnie w reklamach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Serwery powinny być grupowane od oceny (czym wieksza ilość = server jest na wyższym miejscu)

2. Stworzenie trackerów (monitoringu) danego servera z obrazkiem symbolizującego forum PAWN.

3. Faktycznie pewnie miejsce na komentarze powinno sie znajdować.

4. Rozbudować system oceny mianowicie, gracz ocenia server pod kilkoma względami:

- forum servera

- budowa serwera (ocena ogolna zwiazana z samym serverem)

- reklamy

Edytowane przez Xander

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję usunięcie (lub wprowadzenie limitu 5 postów) na oddanie głosu/komentarza na dany serwer dla gości (niezarejestrowanych użytkowników). Jeśli tak się nie stanie to zacznie się robić bajzel (Multikonta, żeby oddać głos na ulubiony serwer i podobnego pokroju ekscesy...)

Mamy nieco inny pomysł dotyczący rankingu serwerów, niebawem kolejne zmiany.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam propozycje zmiany rankingu. Wg. Ilości graczy, ponieważ taki np. Xerxes zrobi sobie multikonta i doda lajki a aktualnie najlepszy serwer to serwer z oceną -1? czy polska scena jest taka niska czy po prostu trolle zakładają mk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xerxes już dostał bana za to i pewnie skończy się nie tylko na nim.

 

Ogólnie system oceniania zostanie zmieniony niebawem i wszystkie oceny zostaną prawdopodobnie wyzerowane, więc nie opłaca się robić MK (chyba, że ktoś ma ochotę dostać bana).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×